TÜRKÇE
ENGLISH
Pусский

VETROMECCANICA - İTALYA

  • +
  • -

Vetromeccanica, İtalyan paketleme sektörünün kalbi olan Parma şehrinin tarihi bir firmasıdır.

1992 yılında kurulan firma, insan kaynakları ve teknolojiye yatırım yapan sektöründeki öncü firmalardan biri haline gelmiştir.

Aktarım - taşıma, Soğuk bölüm ve mekanik çözümler bölümleri mevcut olan Vetromeccanica, PET, CAM, HDPE ve diğer mazlemeler için otomatik aktarım ve paketleme sistemleri konusunda çözümler sunmaktadır.

Ürünlerimizin sürekli iyileştirilmesi ve geliştirilmesi konusunda, ArGe bölümümüz inovatif teknolojik çözümler hakkında çalışmalar yapmaktadır. İçecek ve gıda, kimya, evcil hayvan gıdaları, kişisel ve sağlık sektörlerine yönelik tesislerimiz, üretim döngüsünün otomasyonu için artan talebi karşılamakta, verimlilik ve enerji tüketimine odaklanarak tasarlanmaktadır.

Üretim aşamalarındaki güçlü ve koordineli yönetim tarzı, üretim kalitesini arttırmayı, teslimat sürelerini kısaltmayı ve rekabetçi fiyatlara ulaşılmasını garanti etmektedir.

Satış sonrası hizmet veren yüksek kalifiye elemanlar ve detaylara verilen önem, firmamıza 70 den fazla ülkede binlerce anahtar teslim projede yer alan önemli bir oyuncu haline getirmiştir.

https://www.vetromeccanica.it/ 


PDF'İ İNDİR
 

PDF'İ İNDİR